• Cedidlo z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  85,09€
  Skladom
 • Moderný kuchynský cedník s praktickou sivou miskou. Cedník presne zapadá do misky, čo Vám ušetrí miesto v kuchynskej linke pri ich odkladaní. Miska má proti šmykové nožičky vďaka ktorým sa nešmýka po kuchynskej linke. 
  15,69€
  Skladom
 • Originálny a veľmi moderný nerezový cedník slúži  na odtečenie tekutiny z akejkoľvek konzervy. Cedník jednoducho priložíte ku konzerve a pekne precedíte. Cedník ma priemer 10 cm. 
  4,80€
  Skladom
 • Moderný cedník vyrobený zo silikónu vo výraznej zelenej farbe. Cedník vďaka dobrému výrobnému materiálu jednoducho zložíte a pri jeho odložení Vám v kuchynskej linke nezaberie takmer žiadne miesto. Silikón je naviac materiál ktorý nezanecháva žiadny pach ani chuť na potravinách. 
  26,14€
  Skladom
 • Kuchynský silikónový cedník v modernej čiernej farbe má priemer 24 cm. Cedník je postavený na praktických nôžkach ďaka ktorým je zaručená jeho stabilita. Cedník má skladací mechanizmus, takže v kuchynskej linke nezaberá veľa miesta.
  14,77€
  Skladom
 • Praktický lievik so sitkom vyrobený z nerezu. Sitko zachytí všetky drobné čiastočky, je možné ho do lievika kedykoľvek vložiť a rovnako z neho aj vybrať. 
  6,84€
  Skladom
 • Kuchynský cedník alebo sitko s praktickou výstužou pre lepšiu manipuláciu a využitie má priemer 20 cm a je vyrobené z kombinácie plastu a nerezu. 
  8,10€
  Skladom
 • Praktický a pevný smaltovaný cedník s príjemným srdiečkovým dizajnom má priemer 18 cm. Cedník je vhodný na cedenie cestovín alebo zeleniny. Vďaka dlhej rúčke, ktorá pevne drží na cedníku je manipulácia aj s horúcimi surovinami celkom bezpečná. Cedník je možné umývať v umývačke riadu. 
  10,21€
  Skladom
 • Kvalitný smaltovaný cedník s praktickou rúčkou pre jeho lepšie uchopenie. Cedník má priemer 18 cm a príjemnú modrú farbu. Vďaka odolnému výrobnému materiálu budete cedník používať v kuchyni počas niekoľkých rokov. Cedník je možné použiť pri cedení horúcich ale i teplých potravín. 
  6,99€
  Skladom
 • Veľký kuchynský cedník vyrobený z kvalitného smaltu má tvar veľkej misy a je umiestnený na nožičkách, ktoré zaisťujú jeho dokonalú stabilitu. Po stranách sa nachádzajú praktické ušká, vďaka ktorým je možné cedník jednoducho prenášať.  Kvalitný výrobný materiál zaručuje, že cedník budete v kuchyni používať aj o niekoľko rokov. 
  8,85€
  Skladom
 • Veľký kuchynský cedník je vyrobený z kvalitného plastu v bielej farbe. Cedník má po oboch stranách praktické ušká vďaka ktorým je jeho prenášanie jednoduchšie a s horúcim obsahom aj bezpečnejšie. Priemer cedníka je 24,5 cm a jeho výška je 13,5 cm. 
  6,25€
  Skladom
 • Kuchynský nerezový cedník s praktickou rúčkou a zvláštnym špicatým zakončením má priemer 30 cm a je vyrobený z kvalitnej  nerezovej ocele. Cedník disponuje malými dierkami vhodnými na cedenie ale aj pasírovanie. 
  53,92€
  Skladom