• Kuchynský cedník alebo sitko s praktickou výstužou pre lepšiu manipuláciu a využitie má priemer 20 cm a je vyrobené z kombinácie plastu a nerezu. 
  9,34€
  Skladom
 • Praktický lievik so sitkom vyrobený z nerezu. Sitko zachytí všetky drobné čiastočky, je možné ho do lievika kedykoľvek vložiť a rovnako z neho aj vybrať. 
  7,70€
  Skladom
 • Kuchynský silikónový cedník v modernej čiernej farbe má priemer 24 cm. Cedník je postavený na praktických nôžkach ďaka ktorým je zaručená jeho stabilita. Cedník má skladací mechanizmus, takže v kuchynskej linke nezaberá veľa miesta.
  15,59€
  Skladom
 • Moderný cedník na nožičke je vyrobený z leštenej nerezovej ocele. Priemer cedníka je 24 cm a disponuje postrannými rúčkami, ktoré umožňujú jednoduchú manipuláciu s cedníkom.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  14,14€
  Skladom
 • Praktický kuchynský cedník z lešteného nerezu na nožičke s priemerom 14 cm Vám umožní precediť cestoviny, zemiaky ale aj iné druhy potravín. Po stranách cedníka sú umiestnené dve praktické držadlá na jednoduchú manipuláciu.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  3,59€
  Skladom
 • Praktický a využiteľný silikónový cedník s priemerom 18 cm k všestrannému využitiu. Vďaka modernému vzhľadu sa cedník zároveň stane doplnkom Vašej kuchyne.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  27,38€
  Skladom
 • Kuchynský cedník z nerezu je možné použiť pri cedení cestovín, zemiakov a akýchkoľvek ďalších druhov potravín. Cedník disponuje rúčkou s praktickým očkom a jej konci vďaka čomu ho môžte zavesiť a nezaberie Vám tak v kuchyni veľa miesta.  Nerezový cedník ma priemer 20 cm a vďaka kvalitnému výrobnému materiálu ho budete môcť používať niekoľko rokov. 
  6,45€
  Skladom
 • Veľký kuchynský cedník je vyrobený z kvalitného plastu v bielej farbe. Cedník má po oboch stranách praktické ušká vďaka ktorým je jeho prenášanie jednoduchšie a s horúcim obsahom aj bezpečnejšie. Priemer cedníka je 24,5 cm a jeho výška je 13,5 cm. 
  6,60€
  Skladom
 • Veľký kuchynský cedník vyrobený z kvalitného smaltu má tvar veľkej misy a je umiestnený na nožičkách, ktoré zaisťujú jeho dokonalú stabilitu. Po stranách sa nachádzajú praktické ušká, vďaka ktorým je možné cedník jednoducho prenášať.  Kvalitný výrobný materiál zaručuje, že cedník budete v kuchyni používať aj o niekoľko rokov. 
  12,01€
  Skladom
 • Kuchynský nerezový cedník s praktickou rúčkou a zvláštnym špicatým zakončením má priemer 30 cm a je vyrobený z kvalitnej  nerezovej ocele. Cedník disponuje malými dierkami vhodnými na cedenie ale aj pasírovanie. 
  64,38€
  Skladom
 • Praktický a pevný smaltovaný cedník s príjemným srdiečkovým dizajnom má priemer 18 cm. Cedník je vhodný na cedenie cestovín alebo zeleniny. Vďaka dlhej rúčke, ktorá pevne drží na cedníku je manipulácia aj s horúcimi surovinami celkom bezpečná. Cedník je možné umývať v umývačke riadu. 
  13,84€
  Skladom