• Moderný cedník vyrobený zo silikónu vo výraznej zelenej farbe. Cedník vďaka dobrému výrobnému materiálu jednoducho zložíte a pri jeho odložení Vám v kuchynskej linke nezaberie takmer žiadne miesto. Silikón je naviac materiál ktorý nezanecháva žiadny pach ani chuť na potravinách. 
  29,75€
  Skladom
 • Praktický a využiteľný silikónový cedník s priemerom 18 cm k všestrannému využitiu. Vďaka modernému vzhľadu sa cedník zároveň stane doplnkom Vašej kuchyne.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  25,49€
  Skladom
 • Praktický a pevný smaltovaný cedník s príjemným srdiečkovým dizajnom má priemer 18 cm. Cedník je vhodný na cedenie cestovín alebo zeleniny. Vďaka dlhej rúčke, ktorá pevne drží na cedníku je manipulácia aj s horúcimi surovinami celkom bezpečná. Cedník je možné umývať v umývačke riadu. 
  11,03€
  Skladom
 • Veľký kuchynský cedník je vyrobený z kvalitného plastu v bielej farbe. Cedník má po oboch stranách praktické ušká vďaka ktorým je jeho prenášanie jednoduchšie a s horúcim obsahom aj bezpečnejšie. Priemer cedníka je 24,5 cm a jeho výška je 13,5 cm. 
  6,38€
  Skladom
 • Kuchynský nerezový cedník s praktickou rúčkou a zvláštnym špicatým zakončením má priemer 30 cm a je vyrobený z kvalitnej  nerezovej ocele. Cedník disponuje malými dierkami vhodnými na cedenie ale aj pasírovanie. 
  53,92€
  Skladom
 • Praktický lievik so sitkom vyrobený z nerezu. Sitko zachytí všetky drobné čiastočky, je možné ho do lievika kedykoľvek vložiť a rovnako z neho aj vybrať. 
  7,15€
  Skladom
 • Kuchynský cedník alebo sitko s praktickou výstužou pre lepšiu manipuláciu a využitie má priemer 20 cm a je vyrobené z kombinácie plastu a nerezu. 
  8,47€
  Skladom
 • Kuchynský silikónový cedník v modernej čiernej farbe má priemer 24 cm. Cedník je postavený na praktických nôžkach ďaka ktorým je zaručená jeho stabilita. Cedník má skladací mechanizmus, takže v kuchynskej linke nezaberá veľa miesta.
  14,77€
  Skladom
 • Kuchynský cedník z nerezu je možné použiť pri cedení cestovín, zemiakov a akýchkoľvek ďalších druhov potravín. Cedník disponuje rúčkou s praktickým očkom a jej konci vďaka čomu ho môžte zavesiť a nezaberie Vám tak v kuchyni veľa miesta.  Nerezový cedník ma priemer 20 cm a vďaka kvalitnému výrobnému materiálu ho budete môcť používať niekoľko rokov. 
  6,00€
  Skladom
 • Praktický kuchynský cedník z lešteného nerezu na nožičke s priemerom 14 cm Vám umožní precediť cestoviny, zemiaky ale aj iné druhy potravín. Po stranách cedníka sú umiestnené dve praktické držadlá na jednoduchú manipuláciu.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  3,36€
  Skladom
 • Moderný nerezový cedník na nožičke má priemer 24 cm. Nožička zaisťuje maximálnu stabilitu, takže sa nemusíte obávať prevrhnutia. Po oboch stranách cedníka sú umiestnené dve praktické ušká pre lepšiu manipuláciu s cedníkom. 
  5,06€
  Skladom
 • Originálny a veľmi moderný nerezový cedník slúži  na odtečenie tekutiny z akejkoľvek konzervy. Cedník jednoducho priložíte ku konzerve a pekne precedíte. Cedník ma priemer 10 cm. 
  5,02€
  Skladom