• Praktické kliešte na Cake Pops slúžia na vytvarovanie Vami požadovaného tvaru a dosiahnutie želaného WOW efektu z Vašich cukroviniek. Zmes sa jednoducho natlačí do kliešťov a ich zmačknutím sa vytvaruje želaní tvar. 
  6,83€
  Skladom
 • Výborná silikónová forma na prípravu Cake pops v krásnej ružovej farbe. S touto formou pripravíte až 16 Cake pops súčasne.  V jednom balení sa nachádzajú 2 kusy formy. Po upečení 16 guličiek na obľúbené domáce lízanky jednoducho gulôčky vyklopte pichnutím do otvoru na forme.
  8,51€
  Skladom
 • Zdobená krabička s priehľadnými okienkami je vhodná až na 8 kusov pečených lízaniek. Krabička s krásnym dizajnom obsahuje nápis My Little Bakery (Moja malá pekáreň) a je vhodná ako darček pre svojich blízkych. Do krabičky jednoducho naaranžujte 8 lízaniek s čím vytvoríte krásny a nevšedný darček.
  6,62€
  Skladom
 • Nápaditá sada s ktorou vytvoríte perfektné pečené darčeky pre vašich blízkych. Sada obsahuje 24 celofánových vreciek, 8 rôznych etikiet a červené stuhy pre ozdobu pečených lízaniek, sušienok, alebo bonbónov. 
  6,99€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na výrobu 18 kusov pečených lízaniek v tvare srdiečka o priemere 3,5 cm. Forma je odolná voči teplotám do +240°C. Forma obsahuje drážky pre jednoduché zapichovanie paličiek. Súčasťou balenia je 18 paličiek.
  17,39€
  Skladom
 • Originálna sada na kompletnú prípravu milovaných a moderných donutov. Vyrobte si domáce donuty a použite pri tom pomôcky značky Ibili. Jednotlivé kúsky sa jednoducho umývajú a vydržia niekoľko rokov aj napriek častému používaniu. Sada je vhodná aj ako darček pre mladú gazdinku. 
  16,98€
  Skladom
 • Sada obsahujúca 5 foriem na jednoduchú a rýchlu výrobu domácich lízaniek v tvare maliny. Malinové lízanky majú priemer 3 cm. Forma je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý sa výborne umýva a formu je možné samozrejme použiť opakovane.
  12,73€
  Skladom
 • Sada 25 kusov paličiek na výrobu domácich lízaniek. Paličky sú vyrobené z pevného špeciálneho plastu.
  2,51€
  Skladom
 • Jednoduchá forma na výrobu 15 kusov domácich lízaniek. Cake pops majú svoju obľubu v Amerike a Anglicku, sú to takzvané pečené lízanky, ktoré pripravujete doma v rúre. Ku forme dostanete taktiež 30 ks paličiek.  
  12,73€
  Skladom
 • Formá vhodná na akékoľvek domáce lízanky. Forma je vyrobená z kvalitného silikónu, vďaka čomu sa jednoducho umýva a je odolný voči vysokým či nízkym teplotám ( -60°C až +230°C). Vo forme sa nachádza päť rozdielnych motívov po dvoch rovnakých kusoch. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  8,47€
  Skladom
 • Plastová forma na prípravu lízaniek alebo cupcakes s Vianočným vzorom : stromček, perníček a vianočná hviezda ozdobia Váš vianočný stôl a potešia oko každého kto sa pri ňom nachádza. V balení sa nachádza aj 12 kusov tyčiniek na lízanky a kuchárska kniha s receptami a nápadmi na ich zdobenie. 
  11,81€
  Skladom
 • Plastová forma na výrobu 6 kusov pečených domácich lízaniek v tvare guličky. Do formy jednoducho nalejete cesto a zavriete vrhnú časť formy. Následne stačí do drážky zapichnúť paličku a dezert je hotový. Priemer lízanky je 3,5 cm. Balenie obsahuje 12 paličiek.
  12,55€
  Skladom