• Plastová forma na výrobu 6 kusov pečených domácich lízaniek v tvare guličky. Do formy jednoducho nalejete cesto a zavriete vrhnú časť formy. Následne stačí do drážky zapichnúť paličku a dezert je hotový. Priemer lízanky je 3,5 cm. Balenie obsahuje 12 paličiek.
  15,29€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na prípravu obľúbených cukroviniek Cake Pops. Vďaka tejto forme pripravíte až 20 kusov cake pops súčasne. Rozmer formy je 23 x 18 cm. Motív jednotlivých koláčikov môže byť hviezda, guľa alebo srdiečko. Veľkosť každého sladkého kúsku je približne 3,5 cm.
  12,10€
  Skladom
 • Praktické kliešte na Cake Pops slúžia na vytvarovanie Vami požadovaného tvaru a dosiahnutie želaného WOW efektu z Vašich cukroviniek. Zmes sa jednoducho natlačí do kliešťov a ich zmačknutím sa vytvaruje želaní tvar. 
  9,06€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu 22 pečených lízaniek v tvare zdobených tortičiek. Vďaka silikónu a jeho nepriľnavému povrchu hotové lízanky jednoducho vyberiete bez poškodenia. Forma sa skladá z dvoch častí, ktoré vytvárajú realistické trojrozmerné lízanky. Forma je odolná voči vysokým teplotám až do 240°C a môže sa umývať v umývačke riadu. Súčasťou balenia je...
  21,06€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na výrobu 18 kusov pečených lízaniek v tvare srdiečka o priemere 3,5 cm. Forma je odolná voči teplotám do +240°C. Forma obsahuje drážky pre jednoduché zapichovanie paličiek. Súčasťou balenia je 18 paličiek.
  19,34€
  Skladom
 • Ružová plastová forma na prípravu domácich lízaniek. Pripravte domáce lízanky Vašim maškrtníkom v tvare srdca a muffinkov. Veľkosť lízanky sú 3-4 cm. Vďaka forme pripravíte hneď 6 kusov tejto pochúťky súčasne.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  15,29€
  Skladom
 • Paličky do lízaniek sú vyrobené z papieru, neobsahujú žiadne toxické látky ani lepidla. S paličkami vyrobíte perfektné lízanky a pomôžu vám i pri ich zdobení. Balenie obsahuje 48 kusov.
  5,72€
  Skladom
 • Zdobená krabička s priehľadnými okienkami je vhodná až na 8 kusov pečených lízaniek. Krabička s krásnym dizajnom obsahuje nápis My Little Bakery (Moja malá pekáreň) a je vhodná ako darček pre svojich blízkych. Do krabičky jednoducho naaranžujte 8 lízaniek s čím vytvoríte krásny a nevšedný darček.
  7,54€
  Skladom
 • Plastová forma na prípravu lízaniek alebo cupcakes s Vianočným vzorom : stromček, perníček a vianočná hviezda ozdobia Váš vianočný stôl a potešia oko každého kto sa pri ňom nachádza. V balení sa nachádza aj 12 kusov tyčiniek na lízanky a kuchárska kniha s receptami a nápadmi na ich zdobenie. 
  15,29€
  Skladom
 • Jednoduchá forma na výrobu 15 kusov domácich lízaniek. Cake pops majú svoju obľubu v Amerike a Anglicku, sú to takzvané pečené lízanky, ktoré pripravujete doma v rúre. Ku forme dostanete taktiež 30 ks paličiek.  
  15,84€
  Skladom
 • Sada 25 kusov paličiek na výrobu domácich lízaniek. Paličky sú vyrobené z pevného špeciálneho plastu.
  2,19€
  Skladom
 • Formá vhodná na akékoľvek domáce lízanky. Forma je vyrobená z kvalitného silikónu, vďaka čomu sa jednoducho umýva a je odolný voči vysokým či nízkym teplotám ( -60°C až +230°C). Vo forme sa nachádza päť rozdielnych motívov po dvoch rovnakých kusoch. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  10,55€
  Skladom