• Formá vhodná na akékoľvek domáce lízanky. Forma je vyrobená z kvalitného silikónu, vďaka čomu sa jednoducho umýva a je odolný voči vysokým či nízkym teplotám ( -60°C až +230°C). Vo forme sa nachádza päť rozdielnych motívov po dvoch rovnakých kusoch. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  8,10€
  Skladom
 • Vyrábate Vaše vlastné domáce lízanky ale neviete na čo ich napichnete? Táto sada obsahuje 100 kusov tyčiniek na lízanky z jemného plastu. Vďaka ich pevnosti ich môžte použiť pri tvorbe akýchkoľvek cukrových pochutín. 
  5,41€
  Skladom
 • Jednoduchá forma na výrobu 15 kusov domácich lízaniek. Cake pops majú svoju obľubu v Amerike a Anglicku, sú to takzvané pečené lízanky, ktoré pripravujete doma v rúre. Ku forme dostanete taktiež 30 ks paličiek.  
  12,17€
  Skladom
 • Sada 25 kusov paličiek na výrobu domácich lízaniek. Paličky sú vyrobené z pevného špeciálneho plastu.
  2,40€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu 22 pečených lízaniek v tvare zdobených tortičiek. Vďaka silikónu a jeho nepriľnavému povrchu hotové lízanky jednoducho vyberiete bez poškodenia. Forma sa skladá z dvoch častí, ktoré vytvárajú realistické trojrozmerné lízanky. Forma je odolná voči vysokým teplotám až do 240°C a môže sa umývať v umývačke riadu. Súčasťou balenia je...
  19,13€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na výrobu 18 kusov pečených lízaniek v tvare srdiečka o priemere 3,5 cm. Forma je odolná voči teplotám do +240°C. Forma obsahuje drážky pre jednoduché zapichovanie paličiek. Súčasťou balenia je 18 paličiek.
  17,39€
  Skladom
 • Silikónová forma na pečenie Vám pomôže pripraviť 16 kusov pečených lízaniek alebo iných dobrôt v jednom okamžiku. V balení sa spolu s formou nachádza aj 16 kusov praktických tyčiek na lízanky. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  19,13€
  Skladom
 • Plastová forma na výrobu 6 kusov pečených domácich lízaniek v tvare guličky. Do formy jednoducho nalejete cesto a zavriete vrhnú časť formy. Následne stačí do drážky zapichnúť paličku a dezert je hotový. Priemer lízanky je 3,5 cm. Balenie obsahuje 12 paličiek.
  12,55€
  Skladom
 • Paličky do lízaniek sú vyrobené z papieru, neobsahujú žiadne toxické látky ani lepidla. S paličkami vyrobíte perfektné lízanky a pomôžu vám i pri ich zdobení. Balenie obsahuje 48 kusov.
  5,14€
  Skladom
 • Zdobená krabička s priehľadnými okienkami je vhodná až na 8 kusov pečených lízaniek. Krabička s krásnym dizajnom obsahuje nápis My Little Bakery (Moja malá pekáreň) a je vhodná ako darček pre svojich blízkych. Do krabičky jednoducho naaranžujte 8 lízaniek s čím vytvoríte krásny a nevšedný darček.
  6,62€
  Skladom
 • Nápaditá sada s ktorou vytvoríte perfektné pečené darčeky pre vašich blízkych. Sada obsahuje 24 celofánových vreciek, 8 rôznych etikiet a červené stuhy pre ozdobu pečených lízaniek, sušienok, alebo bonbónov. 
  6,99€
  Skladom
 • Plastová forma na prípravu lízaniek alebo cupcakes s Vianočným vzorom : stromček, perníček a vianočná hviezda ozdobia Váš vianočný stôl a potešia oko každého kto sa pri ňom nachádza. V balení sa nachádza aj 12 kusov tyčiniek na lízanky a kuchárska kniha s receptami a nápadmi na ich zdobenie. 
  13,88€
  Skladom