• Plastová forma na prípravu lízaniek alebo cupcakes s Vianočným vzorom : stromček, perníček a vianočná hviezda ozdobia Váš vianočný stôl a potešia oko každého kto sa pri ňom nachádza. V balení sa nachádza aj 12 kusov tyčiniek na lízanky a kuchárska kniha s receptami a nápadmi na ich zdobenie. 
  11,81€
  Skladom
 • Originálna sada na kompletnú prípravu milovaných a moderných donutov. Vyrobte si domáce donuty a použite pri tom pomôcky značky Ibili. Jednotlivé kúsky sa jednoducho umývajú a vydržia niekoľko rokov aj napriek častému používaniu. Sada je vhodná aj ako darček pre mladú gazdinku. 
  16,98€
  Skladom
 • Sada obsahujúca 5 foriem na jednoduchú a rýchlu výrobu domácich lízaniek v tvare maliny. Malinové lízanky majú priemer 3 cm. Forma je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý sa výborne umýva a formu je možné samozrejme použiť opakovane.
  12,73€
  Skladom
 • Sada 25 kusov paličiek na výrobu domácich lízaniek. Paličky sú vyrobené z pevného špeciálneho plastu.
  2,51€
  Skladom
 • Jednoduchá forma na výrobu 15 kusov domácich lízaniek. Cake pops majú svoju obľubu v Amerike a Anglicku, sú to takzvané pečené lízanky, ktoré pripravujete doma v rúre. Ku forme dostanete taktiež 30 ks paličiek.  
  12,73€
  Skladom
 • Vyrábate Vaše vlastné domáce lízanky ale neviete na čo ich napichnete? Táto sada obsahuje 100 kusov tyčiniek na lízanky z jemného plastu. Vďaka ich pevnosti ich môžte použiť pri tvorbe akýchkoľvek cukrových pochutín. 
  5,66€
  Skladom
 • Formá vhodná na akékoľvek domáce lízanky. Forma je vyrobená z kvalitného silikónu, vďaka čomu sa jednoducho umýva a je odolný voči vysokým či nízkym teplotám ( -60°C až +230°C). Vo forme sa nachádza päť rozdielnych motívov po dvoch rovnakých kusoch. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  8,47€
  Skladom
 • Praktické kliešte na Cake Pops slúžia na vytvarovanie Vami požadovaného tvaru a dosiahnutie želaného WOW efektu z Vašich cukroviniek. Zmes sa jednoducho natlačí do kliešťov a ich zmačknutím sa vytvaruje želaní tvar. 
  6,65€
  Skladom
 • Plastová forma na výrobu 6 kusov pečených domácich lízaniek v tvare guličky. Do formy jednoducho nalejete cesto a zavriete vrhnú časť formy. Následne stačí do drážky zapichnúť paličku a dezert je hotový. Priemer lízanky je 3,5 cm. Balenie obsahuje 12 paličiek.
  12,55€
  Skladom
 • Ružová plastová forma na prípravu domácich lízaniek. Pripravte domáce lízanky Vašim maškrtníkom v tvare srdca a muffinkov. Veľkosť lízanky sú 3-4 cm. Vďaka forme pripravíte hneď 6 kusov tejto pochúťky súčasne.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  12,18€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na výrobu 18 kusov pečených lízaniek v tvare srdiečka o priemere 3,5 cm. Forma je odolná voči teplotám do +240°C. Forma obsahuje drážky pre jednoduché zapichovanie paličiek. Súčasťou balenia je 18 paličiek.
  17,39€
  Skladom
 • Zdobená krabička s priehľadnými okienkami je vhodná až na 8 kusov pečených lízaniek. Krabička s krásnym dizajnom obsahuje nápis My Little Bakery (Moja malá pekáreň) a je vhodná ako darček pre svojich blízkych. Do krabičky jednoducho naaranžujte 8 lízaniek s čím vytvoríte krásny a nevšedný darček.
  6,62€
  Skladom