• Kvalitné plastové dienko na krájanie ktoré poskytuje možnosť brúsenia nožov vďaka praktickej brúske, ktorá je súčasťou dienka. Veľkosť dienka he 30 x 20 cm. Dienko je opatrené antibakteriálnou vrstvou. 
  13,03€
  Skladom
 • Kuchynská brúska na nože Savoy je originálna najmä jej bezpečnosťou. Keramické brúsne kotúče sú pod ochranným krytom a po jeho odklopení sa dajú jednoducho a rýchlo vyčistiť. Pre správne a dobré brúsenie musia byť brúsne kotúče vždy suché. 
  4,60€
  Skladom
 • Kvalitná a praktická brúska na nože je zaujímavá svojou funkčnosťou ale aj moderným dizajnom. Spôsob brúsenia zaručuje celkovú bezpečnosť pri činnosti. 
  8,77€
  Skladom
 • Praktická brúska na nože je vhodná do každej kuchyne. Moderný dizajn spolu s funkčnosťou brúsky z nej robia výborného kuchynského pomocníka.  Brúsenie nožov s brúskou značky Ibili je celkom bezpečné bez akejkoľvek hrozby porezania. Nie je vhodná na brúsenie zúbkových nožov. 
  13,07€
  Skladom
 • Praktické plastové dienko na krájanie disponuje antibakteriálnym povrchom čo zaručuje, že krájané suroviny budú chránené pred znečistením. Naviac táto kuchynská doska na krájanie v jednom z rohou disponuje menšou brúskou na nože, takže všetky potrebné veci na dokonalé krájanie máte na jednom mieste.  Rozmery dosky na krájanie sú 39 x 23 cm. 
  15,43€
  Skladom
 • Praktická ocieľka na nože s dĺžkou 21cm je vyrobená z kvalitnej ocele. Je doplnená o modernú drevenú rukoväť, ktorá sa vyznačuje najmä vysokou odolnosťou. 
  44,37€
  Skladom