• Magnetický blok na nože z kvalitného bukového dreva v klasickom tvare pre bezpečné uloženie 5 nožov a ocieľky.
  138,58€
  Skladom
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov v praktickom bielom plastovom stojane. Nože majú plastovú rúčku a oceľovú čepeľ.  Stojan je vystlaný plastovými tyčkami, ktoré držia nôž na jednom mieste a zabraňujú otupeniu čepele.  Sada obsahuje : 1 kuchynský nôž, 1 vykosťovací nôž, jeden nôž na pečivo, 1 kuchársky nôž, 1 nôž na porciovanie, 1 stojan s výškou 22,5 cm a...
  45,26€
  Skladom
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  118,07€
  Skladom
 • Mohutný stojan vystlaný plastovými kapsami určenými na odloženie nožov všetkých veľkostí. Výhodou bloku je jeho praktické použitie a jednoduché umývanie. 
  101,93€
  Skladom
 • Praktický stojan na nože je z vnútornej strany vystlaný drobnými štetinkami, ktoré chránia keramické nože pred mechanickým poškodením a otupením.  univerzálna a elegantná čierna farba sa hodí do každej kuchyne.
  22,99€
  Skladom
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov obsahuje nôž na lúpanie zeleniny a ovocia 11 cm,  2 x vrúbkovaný nôž na krájanie pečiva a natieranie , japonský nôž so širokou čepeľou o dĺžke 17 cm na krájanie mäsa byliniek, rýb a zeleniny  a kuchársky nôž so širokou čepeľou o dĺžke  20 cm určený na krájanie mäsa , zeleniny a ovocia. Nože sa vyznačujú vysokou tvrdosťou HRC...
  92,01€
  Skladom