Bezpečnosť v kuchyni  V kategórií je 5 produktov.

Postarajte sa o to, aby práca v kuchyni bola bezpečnejšia a rýchlejšia výberom kuchynských doplnkov. Kuchynské chňapky, zástery, podložky ale aj príslušenstvo na bezpečné krájanie Vám pri tom pomôžu. 

 • Kuchynská utierka s kvalitným spracovaním vyrobená zo 100% bavlny s vysokou nasiakavosťou. Kuchynská utierka s rozmermi 50 x 70 cm je v atraktívnej červenej farbe. Utierka patrí do sady textilných kuchynských doplnkov DIEGO - v rovnakom dizajne si môžete kúpiť kuchynskú zásteru, chňapky, rukavice, alebo prestieranie.
  5,14€
  Skladom
 • Kuchynská zástera moderného vzhľadu s kvalitnou 100% bavlnou. Kuchynská zástera o rozmeroch 74 x 67 cm má veľmi praktické zapínanie. Rada doplnkov DIEGO ponúka ďalšie produkty pre kuchynskú bezpečnosť a to utierku, rukavicu, či chňapku v rovnakom dizajne.
  18,13€
  Skladom
 • Kuchynská utierka s priečnymi farebnými pruhmi, vyrobená zo 100% bavlny. Utierka s rozmermi 50 x 70 cm má výbornú saciu vlastnosť bez púšťania vlákien. Utierka patrí do rady textilných bezpečnostných doplnkov Amália, v ktorej nájdete okrem utierok taktiež kuchynské zástery a chňapky.
  5,14€
  Skladom
 • Kuchynská utierka z kvalitnej 100% bavlny s vysokou nasiakavosťou, bez púšťania vlákien počas utierania. Utierka s rozmermi 50 x 70 cm je z rady textilných bezpečnostných kuchynských doplnkov Amália, v ktorej nájdete okrem utierok aj kuchynskú zásteru, či chňapku.
  5,14€
  Skladom
 • Podstavec pod misky z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler.  Možnosť umývať v umývačke riadu.
  10,33€
  Skladom