• Kuchynská utierka s kvalitným spracovaním vyrobená zo 100% bavlny s vysokou nasiakavosťou. Kuchynská utierka s rozmermi 50 x 70 cm je v atraktívnej červenej farbe. Utierka patrí do sady textilných kuchynských doplnkov DIEGO - v rovnakom dizajne si môžete kúpiť kuchynskú zásteru, chňapky, rukavice, alebo prestieranie.
  5,14€
  Skladom
 • Kuchynská zástera moderného vzhľadu s kvalitnou 100% bavlnou. Kuchynská zástera o rozmeroch 74 x 67 cm má veľmi praktické zapínanie. Rada doplnkov DIEGO ponúka ďalšie produkty pre kuchynskú bezpečnosť a to utierku, rukavicu, či chňapku v rovnakom dizajne.
  18,13€
  Skladom
 • Kuchynská utierka s priečnymi farebnými pruhmi, vyrobená zo 100% bavlny. Utierka s rozmermi 50 x 70 cm má výbornú saciu vlastnosť bez púšťania vlákien. Utierka patrí do rady textilných bezpečnostných doplnkov Amália, v ktorej nájdete okrem utierok taktiež kuchynské zástery a chňapky.
  5,14€
  Skladom
 • Kuchynská utierka z kvalitnej 100% bavlny s vysokou nasiakavosťou, bez púšťania vlákien počas utierania. Utierka s rozmermi 50 x 70 cm je z rady textilných bezpečnostných kuchynských doplnkov Amália, v ktorej nájdete okrem utierok aj kuchynskú zásteru, či chňapku.
  5,14€
  Skladom
 • Podstavec pod misky z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler.  Možnosť umývať v umývačke riadu.
  10,33€
  Skladom
 • Sklenený pohár s originálnym tvarom poslúži ako vynikajúca dóza na uskladnenie potravín. Vďaka kvalitnému zatváraciemu mechanizmu udržíte obsah nádoby mimo vlahy. Sklo neodoláva vyšším teplotám a teda pohár nie je vhodný na zaváraniny či iné horúce potraviny. 
  4,85€
  Skladom
 • Sklenná dóza na uskladnenie sypkých aj tekutých surovín či potravín je opatrená uzatváraním na klip, čím drží suroviny vo vnútri mimo vlahy. Sklo z ktorého je vyrobená nie je odolné voči vysokým teplotám a teda nie je vhodné na zaváraniny. 
  3,18€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 1,2 l  je možné použiť na uskladnenie akýchkoľvek potravín či surovín na varenie.  Sklo nie je odolné voči vysokým teplotám, takže pohár nie je vhodný na zaváraniny. 
  2,70€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 2,8 l  je možné použiť na uskladnenie iných potravín. Pohár disponuje uzatváraním na klip, vďaka čomu udržíte Vaše potraviny mimo vlahy. Pohár nie je odolný voči vysokým teplotám a teda nie je vhodný na zaváraniny. 
  4,77€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 2,1 l  je možné použiť na uskladnenie iných potravín. Pohár disponuje uzatváraním na klip, vďaka čomu udržíte Vaše potraviny mimo vlahy.  Pohár nie je odolný voči vysokým teplotám a teda nie je vhodný napríklad na zaváraniny. 
  4,15€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 1,7 l  je možné použiť na uskladnenie iných potravín. Pohár disponuje uzatváraním na klip, vďaka čomu udržíte Vaše potraviny mimo vlahy.  Pohár nie je odolný voči vysokým teplotám a teda nie je vhodný napríklad na zaváraniny. 
  3,33€
  Skladom
 • Sklenený pohár je možné využiť pri bežnom uskladňovaní potravín. Uzatváranie zaručuje ochranu proti navlhnutiu surovín vo vnútri nádoby. Pohár je možné použiť na uskladnenie sypkých aj tekutých potravín a iných produktov v domácnosti. 
  1,79€
  Skladom