14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Moderný dizajn a praktickosť, dve charakteristiky ktoré termoska Esprit s objem 0,45 jednoznačne spĺňa. Termoska je vybavená praktickou poistkou, ktorá bráni neočakávanému otvoreniu. Vložka v termoske je taktiež z nerezu a termoska je mimoriadne odolná, prakticky nerozbitná. 
  11,59€
  Skladom
 • Praktický a dizajnový piknikový kôš je vystlaný bavlnenou látkou, ktorú je možné prať v práčke. Kôš sa otvára aj zatvára z oboch strán a prenáša sa naozaj jednoducho vďaka prútenej rúčke. Košík je pletený ručne z ekologického materiálu ktorý je odolný aj voči občasnému mrholeniu či dažďu.
  51,78€
  Skladom
 • Sklený pohár na zaváranie s kvalitným uzáverom a gumou, ktorá zaručí kvalitné tesnenie pohára. Zavárací pohár je v originálnom retro štýle a hodí sa na výrobu džemov alebo rôznych chutney. 
  6,54€
  Skladom
 • Vákuová dóza, vyrobená z kvalitných, zdraviu neškodlivých materiálov. Dóza má objem 0,5 l.Je vynikajúca pre uskladňovanie ovocia, zeleniny, šunky a syrov ale aj iných druhov potravín. Dózu uzavriete priklopením vrchnáka a zaklapnutím klipov. Následne je potrebné uzavrieť ventil na vrchnáku a stlačiť dózu, čím sa vytlačí prebytočný vzduch. 
  5,31€
  Skladom
 • Kuchynský krájač na syr disponuje praktickým skleneným krytom a základňou z kvalitného bukového dreva. Hoblík / krájač umiestnený vo vnútri je z nerezovej ocele. 
  35,35€
  Skladom
 • Praktický úložný box do ktorého uložíte uhlie alebo grilovacie brikety. Box je vyrobený z plastu, má praktické držadlo a veko, ktoré zabraňuje preniknutiu vlahy do nádoby. Objem boxu na uhlie je 25l. 
  11,59€
  Skladom
 • Praktický box na uskladnenie cibule, či už v neporušenom alebo narezanom stave. Box je určený pre uskladnenie cibule priamo v chladničke, čím zachováva jej čerstvosť. Box je vyrobený z kvalitného plastu. 
  2,84€
  Skladom
 • Dizajnová retro dóza na uskladnenie a prenášanie koláčov alebo torty. udržte Vaše zákusky dlho čerstvé s pomocou tejto romantickej pomocníčky červenej farby s drobnými bielymi bodkami. Balenie obsahuje dve časti, podnos s priemerom 36 cm a veko na zakrytie o priemere 30 cm a s výškou 14 cm. Kvalitná dóza je vyrobená z lakovaného kovu. 
  32,88€
  Skladom
 • Nerezová termoska malého tvaru pre jednoduchšie odloženie v taške či kabelke. Objem termosky je 125 ml, je vhodná na lyžovačku alebo na cestovanie. Táto termoska nájde využitie pri každej Vašej vonkajšej aktivite.
  7,65€
  Skladom
 • Termoska nemusí byť len praktickým doplnkom na Vašich cestách. Táto biela termoska je taktiež dizajnovým kúskom. Biela elegantná farba a praktická funkčnosť termosky sú jedinečnou kombináciou. Termosku je možné používať na studené ale aj teplé nápoje. Je vhodná najmä pre veľký milovníkov kávy, ktorý si radi vychutnávajú tento nápoj aj na cestách. Objem...
  61,69€
  Skladom
 • Originálny plastový box poslúži na uskladnenie citróna, alebo iných citrusových plodín, čím sa predĺži ich zrelosť. 
  2,59€
  Skladom
 • Nerezová termoska LIGUIDOS je vďaka kvalitnému materiálu nerozbitná a tedy vhodná aj na turistiku či iné športové aktivity. Vďaka tejto termoske Vaše nápoja vydržia teplé počas niekoľkých hodín. Nerezová termoska s objemom 500 ml disponuje praktickým bezpečnostným zatváraním na uzávere, takže nápoje sa z nej nevylejú. Vrchnák termosky je možné použiť ako...
  8,60€
  Skladom