• Špeciálna panvica na grilovanie mäsa, rýb, údenín, ale aj zeleniny. Panvica v tvare woku obsahuje otvory, ktoré zaručujú dokonale prepečenie s typickou grilovaciou vôňov. Kvalitný nepriľnavý povrch zaručuje jednoduché odobranie grilovaných potravín. Sklápacia drevená rukoväť s kovovým rámom a očkom na zavesenie šetrí miesto pri uskladnení panvice. Možnosť...
  9,41€
  Skladom
 • Komínový zapaľovač brikiet komínového tvaru na rozžeravenie brikiet alebo dreveného uhlia pri grilovaní. Tento proces rozžeravenia naozaj urýchlite použitím kvalitné zapaľovača, Brikety alebo uhlie sa nasypú dnu a zapália, vzduch zospodu zrýchli ich rozžeravenie a potom sa len jednoducho nasypú do grilu. 
  16,02€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 2,8 l  je možné použiť na uskladnenie iných potravín. Pohár disponuje uzatváraním na klip, vďaka čomu udržíte Vaše potraviny mimo vlahy. Pohár nie je odolný voči vysokým teplotám a teda nie je vhodný na zaváraniny. 
  5,04€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 2,1 l  je možné použiť na uskladnenie iných potravín. Pohár disponuje uzatváraním na klip, vďaka čomu udržíte Vaše potraviny mimo vlahy.  Pohár nie je odolný voči vysokým teplotám a teda nie je vhodný napríklad na zaváraniny. 
  4,38€
  Skladom
 • Sklenený pohár s objemom 1,2 l  je možné použiť na uskladnenie akýchkoľvek potravín či surovín na varenie.  Sklo nie je odolné voči vysokým teplotám, takže pohár nie je vhodný na zaváraniny. 
  2,85€
  Skladom
 • Sklenná dóza na uskladnenie sypkých aj tekutých surovín či potravín je opatrená uzatváraním na klip, čím drží suroviny vo vnútri mimo vlahy. Sklo z ktorého je vyrobená nie je odolné voči vysokým teplotám a teda nie je vhodné na zaváraniny. 
  3,36€
  Skladom
 • Praktická termoska s uškom v žiarivej červenej a disponuje objemom 1,2 litra. Kanvica je vyrobená z nerezu čo zaručuje jej odolnosť a schopnosť uchovávať nápoje teplé počas dlhšej doby. 
  35,12€
  Skladom
 • Praktická a elegantná termoska s uškom je elegantnej bielej farby a disponuje objemom 1,2 litra. Kanvica je vyrobená z nerezu čo zaručuje jej odolnosť a schopnosť uchovávať nápoje teplé počas dlhšej doby. 
  28,63€
  Skladom
 • Aj cesnak môžte mať uskladnený prakticky. Kvalitné textilné vrecko Vám pri uskladňovaní cesnaku bude nápomocné. Vrecko uskladní suroviny až do 0,9 kg. Vrecko je možné prať v práčke.  Vrecko má po och stranách otvory, ktoré j e možné uzavrieť pomocou šnúrky. 
  10,38€
  Skladom
 • Originálny zelený box na prípravu pečených jabĺk rýchlo a jednoducho v mikrovlnej rúre. Box má tvar jablka a výraznú zelenú farbu. K boxu je pribalený aj praktický odstraňovač jadierok, ktorý umožní ich odstránenie aj bez samotného rozkrojenia tohto chutného ovocia. Na výrobu tohto boxu na pečenie jabĺk bol použitý špeciálny materiál termopolymér s...
  5,43€
  Skladom
 • Praktická a jednoducho nasaditeľná kuchynská chňapka na panvicu funguje ako druh návleku, ktorý jednoducho nasuniete a uchopíte. Použitím návleku predídete popáleniu. 
  2,46€
  Skladom
 • Moderný a dizajnový chlebík vyrobený z klasického nerezu so zeleným plastovým zdobením je dostatočne veľký na uskladnenie pečiva. Chlebník má aj dekoračnú funkciu Vašej kuchyne. Chlebník je špecifický dobrým tesnením a pečivo v ňom teda ostane čerstvé oveľa dlhšie. 
  31,13€
  Skladom