• Praktické uskladnenie torty je zaručené s použitím tohto výrobku. Servírovacia sada so 4 chladiacimi vložkami je vhodná tak na prenášanie ako aj servírovanie torty. Praktický podnos s poklopom zabezpečia lepšiu manipuláciu s touto pochutinou. V sade sa nachádza podložka do ktorej môžte nasypať rôzne pochutiny.
  32,22€
  Skladom
 • Originálny béžový chlebník s retro dizajnom je vyrobený z kovu. Rozmery tohto dizajnového chlebníka sú 44 x 21 cm.Prívod vzduchu do chlebníka je zabezpečený prostredníctvom praktických otvorov na zadnej strane. Na spodnej strane sa nachádza protišmyková guma, ktorá zaručuje, že chlebník ostane presne tam kde ho postavíte. 
  33,29€
  Skladom
 • Jedinečný chlebík je vyrobený z plastu. Viečko je vyrobené z bambusového dreva a po jeho zložení je možné používať ako dosku na krájanie. Chlebník má rozmery 37,5 x 23 x 14 cm. 
  33,29€
  Skladom
 • Univerzálny sklenený pohár je možné použiť na odloženie sypkých potravín, cukríkov alebo na zaváranie domácich dobrôt. Vďaka uzáveru na klip sa do nádoby nedostane žiadny vzduch a vlhkosť. Objem nádoby je 1 liter. 
  9,46€
  Skladom
 • Moderná nerezová termoska s menším tvarom a objemom 0,42 litra. Vďaka kvalitnému materiálu vydrží nápoj v termoske teplý počas dlhšej doby. Nerezový materiál je zárukou nerozbitnosti termosky.  Termoska disponuje poistkou proti vyliatiu nápoja. Mechanizmus v hornej časti termosky je vyrobený z plastu. Termoska je vhodná do umývačky riadu, ale viečko do...
  10,38€
  Skladom
 • Moderná keramická dóza s retro dizajnom je vhodná ako doplnok do domácnosti ale aj ako praktická nádoba na uskladnenie potravín, či pochutín. Viečko na nádobe je drevené. 
  14,77€
  Skladom
 • Sada 4 praktických a dizajnových retro dóz na sušienky, cukríky, cestoviny a akékoľvek iné pochutiny. Dizajn nádobiek je v retro štýle, ktorý sa momentálne teší veľkej obľube. V sade sa nachádzajú červené a biele dózy s viečkom na uzatváranie, pričom každá má iné rozmery.  Rozmery nádobiek:  Malá biela s bodkami priemer 14, výška 6cm Malá červená so...
  20,53€
  Skladom
 • Sada obsahuje tri praktické dizajnové dózy na uskladnenie keksíkov, sušienok či iných dobrôt. Nádoby poskytujú rôzne objemy pre skladovanie, dve malé nádoby majú priemer 10 cm a výšku 8,5 cm, veľká nádoba je vysoká 20 cm s priemerom 11 cm. Pokiaľ ste štýlová a máte rada poriadok určite si tieto nádobky zamilujete. 
  20,53€
  Skladom
 • Sklený pohár na zaváranie s kvalitným uzáverom a gumou, ktorá zaručí kvalitné tesnenie pohára. Zavárací pohár je v originálnom retro štýle a hodí sa na výrobu džemov alebo rôznych chutney. 
  6,54€
  Skladom
 • Kuchynský krájač na syr disponuje praktickým skleneným krytom a základňou z kvalitného bukového dreva. Hoblík / krájač umiestnený vo vnútri je z nerezovej ocele. 
  35,35€
  Skladom
 • Praktický úložný box do ktorého uložíte uhlie alebo grilovacie brikety. Box je vyrobený z plastu, má praktické držadlo a veko, ktoré zabraňuje preniknutiu vlahy do nádoby. Objem boxu na uhlie je 25l. 
  11,59€
  Skladom
 • Praktický box na uskladnenie cibule, či už v neporušenom alebo narezanom stave. Box je určený pre uskladnenie cibule priamo v chladničke, čím zachováva jej čerstvosť. Box je vyrobený z kvalitného plastu. 
  3,12€
  Skladom