• Kuchynská chňapka modrej farby vyrobená z odolného silikónu. Rozmery chňapky sú 28,5 x 16,8 cm a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  6,47€
  Skladom
 • Kuchynská podložka výraznej oranžovej farby je vyrobená z odolného silikónu, ktorý odoláva aj vysokým teplotám. Ochráňte svoj nábytok pred poškodením a použite túto praktickú pomôcku. Rozmer podložky je 17,5 x 17,5cm. 
  2,61€
  Skladom
 • Kuchynská utierka na riad s farebným pásikavým dizajnom je vyrobená zo 100% bavlny. Rozmery utierky sú 50 x 70 cm.
  5,51€
  Skladom
 • Kuchynská utierka s kvalitným spracovaním vyrobená zo 100% bavlny s vysokou nasiakavosťou. Kuchynská utierka s rozmermi 50 x 70 cm je v atraktívnej červenej farbe. Utierka patrí do sady textilných kuchynských doplnkov DIEGO - v rovnakom dizajne si môžete kúpiť kuchynskú zásteru, chňapky, rukavice, alebo prestieranie.
  5,14€
  Skladom
 • Originálny plastový box poslúži na uskladnenie citróna, alebo iných citrusových plodín, čím sa predĺži ich zrelosť. 
  2,30€
  Skladom
 • Praktický doplnok, ktorý využijete v okamžiku, kedy svoje panvice vkladáte jednu na druhú. Vďaka týmto ochranným podložkám zostanú povrchy vašich panvíc bez poškodenia i keď sú uložené v komínkoch.  Zloženie: 80% bavlna 20 % viskóza
  4,94€
  Skladom
 • Špeciálna panvica na grilovanie mäsa, rýb, údenín, ale aj zeleniny. Panvica v tvare woku obsahuje otvory, ktoré zaručujú dokonale prepečenie s typickou grilovaciou vôňov. Kvalitný nepriľnavý povrch zaručuje jednoduché odobranie grilovaných potravín. Sklápacia drevená rukoväť s kovovým rámom a očkom na zavesenie šetrí miesto pri uskladnení panvice. Možnosť...
  8,75€
  Skladom
 • Sada obsahuje tri praktické dizajnové dózy na uskladnenie keksíkov, sušienok či iných dobrôt. Nádoby poskytujú rôzne objemy pre skladovanie, dve malé nádoby majú priemer 10 cm a výšku 8,5 cm, veľká nádoba je vysoká 20 cm s priemerom 11 cm. Pokiaľ ste štýlová a máte rada poriadok určite si tieto nádobky zamilujete. 
  18,47€
  Skladom
 • Praktická a veľmi tradičná campingová súprava, známa aj ako ešus je vyrobený z kvalitného nerezu a skladá sa zo siedmych častí : Veľká a malá miska s uškom, pokrievky na veľkú misku, ktorú je možné používať ako tanier, hrnček a klasický príbor. Nôž disponuje na opačnej strane praktickým otváračom na fľaše. Túto campinogvú sadu je možné umývať v umývačke...
  14,87€
  Skladom
 • Plastový pohárik určený na jogurt s objemom 300 ml spolu so zásobníkom na ovocie alebo vločky. V balení sa nachádza aj malá fialová lyžička. Zabaľte zdravú desiatu Vašim najmenším, alebo potešte samých seba a pripravte si chutné raňajky do práce. 
  2,76€
  Skladom
 • Kuchynské vrecká určené na skladovanie potravín sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny. Slúžia na uskladnenie zemiakov, cesnaku či cibule ale aj iných ingrediencií. Skladovacie vrecká je možné oprať v práčke. V  balení sa nachádzajú 3 kusy vreciek. Háčiky nie sú súčasťou balenia. 
  29,57€
  Skladom
 • Jedinečná krabička s oddeleným priestorom na sušienky alebo obľúbené farebné makronky. Plastová krabička má ružovú spodnú a priehľadnú vrchnú časť. Spodná časť je rozdelená na 6 rovnakých častí, pričom každá je určená na jeden keksík. 
  1,59€
  Skladom