• Kvalitný ázijský nôž značky KAI je určený na krájanie mäsa. Vďaka kvalitnej nerezovej čepeli je táto činnosť rýchla a jednoduchá. Dĺžka čepele je 16 cm. Pohodlná rukoväť spolu s čepeľou sú v modernej fialovej farbe. 
  16,65€
  Skladom
 • Ázijský nôž Nakiry s dĺžkou čepele 16 cm je určený pre profesionálnych kuchárov ale svoje uplatnenie nájde aj v domácnosti. Nôž so širokou čepeľou je vhodný na prípravu tradičných ázijských jedál a akýchkoľvek iných pochutín. Čepeľ je vyrobená z ergonomicky tvarovaného plastu. Čepeľ je vyrobená z extra tvrdej ocele s obsahom chrómu, molybdénu a vanádu čo...
  102,48€
  Skladom
 • Profesionálny vykosťovací nôž vyrobený z prvotriednych materiálov. Čepeľ  s dĺžkou 20cm je zložená z 32 vrstiev, čím je zaručená jej vysoká kvalita. Rukoväť z laminovaného ebenu je na dotyk veľmi príjemná. 
  172,09€
  Skladom
 • Tento nôž so širokou čepeľou je vhodný na prípravu surovín používaných v rýchlej ázijskej kuchyni, kde je podstatná príprava vopred. Nôž je vhodný na sekanie, krájanie ale aj drvenie. Nôž je vyrobený z molybdénu, chrómu a vanádu,vďaka čomu sa čepeľ veľmi jednoducho udržiava čistá a ostrá. 
  44,37€
  Skladom